Poštovné

Vyberte si najvhodnejší spôsob dopravy za najvýhodnejšiu cenu.

Dodanie tovaru do 24 hod. Platí len v pracovných dňoch !

Spôsoby platby

Na dobierku :

Poštový kuriér  Vám prinesie balík na Vašu adresu. Za balík zaplatíte pri jeho prevzatí. Pokiaľ si neželáte aby Vám bol balík doručený na Vašu uvedenú adresu, oznámite to poštovému kuriérovi, keď Vás bude kontaktovať, alebo to uveďte priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky.

Kuriér spol. GEIS Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás bude kontaktovať. Za balík zaplatíte pri jeho preberaní.

Platba bankovým prevodom :

Po vytvorení a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený e-mail všetky údaje potrebné na bankový prevod. Po pripísaní požadovanej sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš e-mail potvrdenie o prevode Vám bezodkladne zašleme balík spôsobom, ktorý ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

Objednávky prijaté do 14.00 hod. budú spracované ešte v tento deň a odoslané.

U nás nájdete rôzne zaujímavé produkty za výhodné ceny. Našu ponuku pravidelne rozširujeme novými produktami a snažíme sa zabezpečiť neustálu dostupnosť produktov skladom.
V našom veľkoobchode a maloobchode nájdete aj ďalšie iné produkty ako kľúčenky a prívesky, lovecký nôž, detské kraťasy, návleky na stoličky a iné.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.